Nowy Rok po francusku

Nowy Rok po francusku

nowy rok po francusku Nowy Rok po francusku

Nowy Rok po francusku

Bonjour à tous! Nowy Rok po francusku? Dzisiaj mamy wyjątkową okazję zgłębić fascynujący świat francuskich tradycji noworocznych. Czy zastanawialiście się kiedyś, jak nasi sąsiedzi zza granicy świętują nadejście Nowego Roku? Jakie zwyczaje, potrawy i słowa są dla nich ważne w tym magicznym czasie?

Nowy Rok, czyli “le Nouvel An” we Francji, to nie tylko czas radosnych świętowań, ale również okazja do poznania bogatej kultury i języka francuskiego. Francuskie słowa i zwroty związane z tą okazją są pełne uroku i elegancji – tak charakterystycznych dla języka francuskiego.

Ćwiczenie 1

Ćwiczenie 2

Ćwiczenia dla zalogowanych użytkowników!

Te ćwiczenia nie tylko wzbogacą Wasz słownik, ale także pozwolą Wam poczuć ducha francuskich świąt. To doskonała okazja, aby połączyć naukę z zabawą i świętowaniem. Alors, prêts à célébrer le Nouvel An à la française? (Gotowi świętować Nowy Rok po francusku?) Bonne chance! (Powodzenia!)

grupa facebook Nowy Rok po francusku

Wesprzyj nas!

Od 2002 roku popularyzujemy naukę. Chcemy się rozwijać i dostarczać naszym Czytelnikom jeszcze więcej atrakcyjnych treści wysokiej jakości. Dlatego postanowiliśmy poprosić o wsparcie.

Najcześciej czytane artykuły na blogu::

O Autorze

Podoba Ci się treść którą dodajemy?
Udostępnij artykuł dla większego zasięgu

Facebook
Twitter
WhatsApp
Email

Wesprzyj nas finansowo! Przybij piątkę i postaw nam kawę!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Shopping Basket
Don`t copy text!
0
Would love your thoughts, please comment.x