Quiz sporty olimpijskie po francusku

Quiz sporty olimpijskie po francusku

Quiz sporty olimpijskie po francusku

Quiz sporty olimpijskie po francusku

Quiz sporty olimpijskie po francusku na letnich igrzyskach olimpijskich w Paryżu w 2024 roku.

Sporty olimpijskie to dyscypliny sportowe, które są częścią Letnich i Zimowych Igrzysk Olimpijskich. Od starożytności, przez ich odrodzenie w 1896 roku, Igrzyska Olimpijskie stały się najważniejszym wydarzeniem sportowym na świecie, gromadzącym atletów z różnych krajów, którzy rywalizują w różnorodnych dyscyplinach. Celem Igrzysk jest nie tylko rywalizacja i dążenie do osiągnięcia sportowej doskonałości, ale także promowanie pokoju i wzajemnego zrozumienia między narodami.

Ćwiczenie: Połącz Obrazek z Nazwą Dyscypliny

Poniżej znajduje się lista dyscyplin sportowych, które są częścią Igrzysk Olimpijskich. Twoim zadaniem jest połączenie obrazka przedstawiającego daną dyscyplinę z jej nazwą.

To świetny sposób, aby lepiej poznać różnorodność sportów olimpijskich i nauczyć się ich rozpoznawać

Darmowe Ćwiczenia dla zarejestrowanych użytkowników!

aimer aller avoir bonjour Bordeaux Bretania czas czasownik fiszki Francja francuski francuskie français gramatyka gramatyka francuska Historia język język francuski komunikacja krzyżówka kuchnia kuchnia francuska kultura kultura francuska Literatura Luwr Marsylia merci mots nauka nauka francuskiego nauka języka nauka języka francuskiego Nicea odmiana Paryż praca Prowansja sztuka słownictwo teraźniejszy tradycja wakacje Wieża Eiffla wino

Wesprzyj nas! Zostań naszym sponsorem na Patronite.pl

Wesprzyj nas!

Od 2002 roku popularyzujemy naukę. Chcemy się rozwijać i dostarczać naszym Czytelnikom jeszcze więcej atrakcyjnych treści wysokiej jakości. Dlatego postanowiliśmy poprosić o wsparcie.

Najcześciej czytane artykuły na blogu::

O Autorze

Podoba Ci się treść którą dodajemy?
Udostępnij artykuł dla większego zasięgu

Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

Wesprzyj nas finansowo! Przybij piątkę i postaw nam kawę!

Add a Comment

You must be logged in to post a comment

Shopping Basket
Don`t copy text!