Wsparcie naszej działalności

Prowadzimy działalność na rzecz nauki, utrzymujemy się jedynie z wpłat na Patronite.pl, PayPal, i innych. Zebrane pieniądze przeznaczamy w całości na utrzymanie tego portalu.

Jeżeli podobają ci się treści, które publikujemy na naszej stronie internetowej i na Facebooku interesuje Ciebie zdalna nauka języka francuskiego, niemalże codzienne wpisy z ćwiczeniami i słówkami – zostań naszym Patronem!

Kim jest Patron?

Patron to osoba, która wspiera rozwój ciekawych inicjatyw, nie tylko dobrym słowem, daniem “lajka”, ale także i finansowo! Patroni realnie przyczyniają się do rozwijania pasji tych, których wspierają – to szlachetna misja! Oczywiście w podziękowaniu za wsparcie, nasi Patroni zostają docenieni specjalnie przygotowanymi pakietami nagród. W tych trudnych dla edukacji czasach każde Wasze wsparcie jest na Nas podwójnie cenne!

Jak zostać Patronem?

Jeżeli zdecydujesz się nas wesprzeć i wnieść swój wkład w naszą działalność wystarczy:

  1. Wejść na stronę: Patronite.pl 
  2. Wybrać kwotę wsparcia: np. 10zł
  3. Określić jak długo chcesz nas wspierać. Może to być wsparcie jednorazowe na jeden miesiąc lub na kilka miesięcy a nawet rok.
  4. Prezent. Dla tych, którzy zdecydują się nas wesprzeć na dłuższy czas lub większą kwotą mamy skromne prezenty.
  5. Dołączasz do Księgi Patronów! Od teraz należysz do elitarnej grupy osób, które wniosły swój wkład w rozwój naszego portalu. 
  6. Dziękujemy za okazane wsparcie. Merci!
Shopping Basket