O nas

HomeO nas

Strefa nauczyciela

Portal Bonjour de France.pl powstał w roku 2002. Stał się odpowiedzi na liczne zainteresowanie Polaków kulturą Francuzów i samym językiem francuskim. W maju 2002 roku rozpoczęła działalność pierwsza odsłona witryny Bonjour de France.pl. Pierwotnie miała przybliżać jedynie podstawowe zagadnienia języka francuskiego. Z czasem ilość materiałów zgromadzonych przerosła najśmielsze oczekiwania twórców.

Dzisiaj po dłuższym okresie czasu postanowiliśmy na nowo uruchomić serwis. W tym celu postanowiliśmy uczynić go darmowym. Zależy nam, aby pozostał dostępnym nie tylko dla studentów romanistyki, ale dla wszystkich chcących poznawać Francję i jej kulturę.

?Wymagamy jedynie rejestracji, założenia konta, w celu zapisywania wyników w nauce. ?Z racji tego, że wszystko oferujemy za darmo, uruchomiony został https://www.Patronite.pl/bonjourdefrancepl.

?Zbieramy jedynie fundusze na utrzymanie portalu (wiele systemów, skryptów z których utworzona jest strona były płatne). Zbieramy fundusze na inne oprogramowanie które pomoże stworzyć kolejne projekty. Np. Podcasty czy Ebooki. Dzisiaj wszyscy oferują płatne narzędzia. My chcemy udostępniać za darmo. Celem jest zebrać taka kwotę, która pozwoli nam to wszystko udostępnić za darmo, po zakupie dzisiaj płatnego oprogramowania, które na dzień dzisiejszy przewyższa znacznie nasze możliwości finansowe.

O nas 9

Francuski dla Polaków Bonjour de France to darmowy internetowy portal promujący język francuski i wiedzę o Francji i kulturze stworzony dla Polaków. Naszym celem jest popularyzacja języka francuskiego i kultury frankofońskiej wśród Polaków.

 

Oferujemy darmowy dostęp do materiałów, ćwiczeń, testów oraz wiele więcej!

Nasz Zespół

16241031-288D-4E2E-8AC4-86A1E5923282

Piotr Jakubowski
Redaktor naczelny

joseph-pearson-827XUhVSp8M-unsplash

Agnieszka Kowina
Redaktor

joseph-pearson-827XUhVSp8M-unsplash

Zuzanna Kukorowska
Redaktor

joseph-pearson-827XUhVSp8M-unsplash

Jolanta Kunysz
Redaktor

joseph-pearson-827XUhVSp8M-unsplash

Oskar Korczyński
Redaktor

Chcesz tworzyć z nami portal?

Napisz do nas porozmawiamy, jesteśmy otwarci na propozycje współpracy. Zostań redaktorem.

Shopping Basket
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

WYLACZ blokade reklam

Portal Francuski dla Polakow jest darmowy. Dzieki kliknieciom w reklamy mozemy udostepniac Tobie materialy za darmo. Dziekujemy. Wesprzyj nas rowniez na Patronite.pl